Vinska vigred Metlika 19.5.2018

Tudi letos imamo v programu sodelovanje na Kolesarskem izletu v Metliko na Vinsko vigred. Razpis organizatorjev je tukaj:
Za nazaj bo organiziran avtobusni prevoz. Predviden odhod iz Metlike ob 16:30 uri. Prijave za avtobusni prevoz bomo zbirali v petek 11.5. v klubu (Danilo). Peter Bizjak je zadolžen za organizacijo izleta.
Za prijavo na maraton poskrbi vsak sam.
Če bo na avtobusu še prostor, se bodo priključili tudi nečlani, ki plačajo 5 EUR za prevoz.

This entry was posted on Friday, May 11th, 2018 and is filed under Napovednik. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.