Kronometer Želimlje – Turjak 23.9.2017

Kolesarsko društvo Grosuplje organizira (skupaj z Občinami Škofljica in Velike Lašče) kolesarski kronometer (vožnja na čas) Želimlje – Turjak.

Trasa je dolga 7,6 km z višinsko razliko 221 m.
Profil proge

Vsi zainteresirani udeleženci kronometra lahko prevzamejo startno številko na startu pri kapelici v Želimljah med 13.00 in 13.45 uro, start pa bo točno ob 14.00 uri. Štartni interval bo predvidoma pol minute.
Udeležencem akcije ter zmagovalcem po spolu in starostnih skupinah bodo podeljene medalje, pokali in sponzorske nagrade. Poskrbeli bomo tudi za malico in prijetno druženje.
Kategorije:
Ženske do 30 let
Ženske nad 30 do 50 let
Ženske nad 50 do 60 let
Ženske nad 60 let
Moški do 30 let
Moški nad 30 do 40 let
Moški nad 40 do 50 let
Moški nad 50 do 60 let
Moški nad 60 let

Tukaj si lahko ogledate rezultate iz leta 2015
Tukaj
si lahko ogledate rezultate iz leta 2016
Merjenje časa bo elektronsko. Rezultati kronometra se bodo prenašali direktno na splet in jih boste lahko v živo spremljali tukaj.
Video predstavitev trase
Tudi na Stravi je ta odsek zelo obiskan.

Štartnina znaša 10 evrov. Udeleženci akcije »ZDK – Zahodno dolenjski krog «, ne plačajo štartnine.

Takoj po končani tekmi (predvidoma ob 15. uri) bo na Turjaku – Okrepčevalnica Rozika, razglasitev rezultatov in podelitev medalj in pokalov.

Ob 16. uri pa bo na isti lokaciji še zaključek akcije ZDK s podelitvijo medalj. Sledilo bo še žrebanjem nagrad med udeleženci ZDK in kronometra.

This entry was posted on Tuesday, August 29th, 2017 and is filed under Napovednik. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.