Bohinj 20.08.2016

Tudi letos imamo v programu že tradicionalni izlet v Bohinj (točneje – Kamno). Srečo Gjerek s svojo ekipo nas spet vabi. Letos predlagamo traso: Grosuplje – Podbrdo (vlak v Bohinjsko Bistrico) – Kamno. Podrobnosti si lahko ogledate tukaj: https://www.bikemap.net/en/route/3695371-grosuplje-bohinj/

S kolesom od Grosuplja do Podbrda je 90 km in skoraj 1000 višinskih metrov. Od tam pa z vlakom v Bohinjsko Bistrico. Odhod vlaka iz Podbrda je ob 13:15. Prihod vlaka v Bohinjsko Bistrico je ob 13:25. Rezervacija za prevoz koles na tem vlaku je urejena.

Odhod kolesarjev iz Grosuplja je predviden ob 8:00 uri. Nekateri se bodo odločili za odhod prej (predlagam 7:00) in bodo lahko peljali lažji tempo.
Za prevoz domov je rezerviran avtobus. Kdor bi šel na izlet z avtobusom bo odhod avtobusa iz Grosuplja ob 11. uri. Predviden odhod iz Bohinja je ob 19. uri.

Prijave s plačanim prispevkom 10 EUR zbira Danilo v petek 5.8. in v petek 12.8. ob uradnih urah v klubskih prostorih.

Srečo ponuja tudi možnost spusta z ZipLine v adrenalinskem parku. Kako to izgleda si lahko pogledate tukaj. Cena bo cca 8 EUR, če bo dovolj prijav. Torej ob prijavi izrazite tudi interes po tem adrenalinskem doživetju.

Uživajte v poletju.

This entry was posted on Sunday, August 7th, 2016 and is filed under Napovednik. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Komentirajte!

Kdo smo


Ime društva: Kolesarsko društvo Grosuplje
Naslov: Kolodvorska 2
Kraj: 1290 Grosuplje
E-naslov: kdgrosuplje@gmail.com
Telefon: 031/206-745
ID: SI-55814328

Več o društvu

 


Iskalnik
Akcije

Galerije s kolesarskih poti


      

      

Arhivsko

Sponzorji