Zahodno dolenjski krog

plakat-B2
Kaj je Zahodno dolenjski krog?

To je kolesarsko turisti?na akcija z imenom Zahodno dolenjski krog ali krajše ZDK. Namen je, try da si s pomo?jo te akcije popestrite dneve na kolesu in pa morda tudi spoznate kaj novega med vožnjo po zahodni dolenjski pokrajini. Obiš?ete lahko deset krajev v katerih so sodelujo?i lokali , ki imajo v svoji bližini zanimive kulturno – zgodovinske to?ke ali pa lepe razglede na ožjo in širšo okolico. Vse o akciji pa na http://www.kolesarsko-drustvo-grosuplje.si/zdk/.

This entry was posted on Tuesday, April 7th, 2015 and is filed under Napovednik. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Komentirajte!

Kdo smo


Ime društva: Kolesarsko društvo Grosuplje
Naslov: Kolodvorska 2
Kraj: 1290 Grosuplje
E-naslov: kdgrosuplje@gmail.com
Telefon: 031/206-745
ID: SI-55814328

Več o društvu

 


Iskalnik
Akcije

Galerije s kolesarskih poti


      

      

Arhivsko

Sponzorji