Slovenska turnokolesarska pot – javna obravnava

Turno kolesarstvo postaja vse bolj priljubljena dejavnost ?lanov PZS. Kot dodatno spodbudo za njegov razvoj Komisija za turno kolesarstvo pripravlja krožno kolesarsko pot, capsule ki obide vse pomembnejše slovenske gorske skupine, meri okoli 1800 km in premaga 50.000 metrov višinske razlike v vzponu. Podrobnosti razpisa

This entry was posted on Thursday, March 26th, 2015 and is filed under Novice. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Komentirajte!

Kdo smo


Ime društva: Kolesarsko društvo Grosuplje
Naslov: Kolodvorska 2
Kraj: 1290 Grosuplje
E-naslov: kdgrosuplje@gmail.com
Telefon: 031/206-745
ID: SI-55814328

Več o društvu

 


Iskalnik




Akcije

Galerije s kolesarskih poti


      

      

Arhivsko

Sponzorji