Grosupeljski pihalni orkester

This entry was posted on Sunday, June 6th, 2010 and is filed under Video. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Komentarji: 1 na “Grosupeljski pihalni orkester”

  1. predsednik on June 7th, 2010 at 8:22 am

    Udeleženci in sodelujoči pri organizaciji 12. Maratona treh občin, čestitam za izpeljani in organiziran kolesarski maraton. Na startu nas je pozdravil pihalni orkester Grosuplje in starter Miro Cerar, na cilju pa izdatna malica in pijača ter veliko nagrad.
    Še naprej tako zavzeto, s pozitivno mislijo na drugo leto.

Komentirajte!

Kdo smo


Ime društva: Kolesarsko društvo Grosuplje
Naslov: Kolodvorska 2
Kraj: 1290 Grosuplje
E-naslov: kdgrosuplje@gmail.com
Telefon: 031/206-745
ID: SI-55814328

Več o društvu

 


Iskalnik
Akcije

Galerije s kolesarskih poti


      

      

Arhivsko

Sponzorji